בחורות ארומות זה כולירע

לא מזמן התברר לי שאני יכול, כמו כל בעל בלוג בוורדפרס, לראות נתונים שונים ומשונים על מי שנכנסו לבלוג ביום מסוים. כמעט 9,000 כניסות בחודשיים זה פחות או יותר 8,800 יותר ממה שציפיתי (האמת), ומעניין לדעת מאיזה אתר אינטרנט הם הגיעו, פילוח לפי שעות, לאיזה מהלינקים שבצדי הבלוג נכנסים, כמה לחצו עליהם ועוד פרטי מידע חשובים יותר וחשובים פחות.
מכל החידושים הללו התחברתי בעיקר לאופציה הנותנת אפשרות לראות כמה גולשים הגיעו לבלוג אחרי חיפוש כלשהו בגוגל, ומה בדיוק הם חיפשו שם. סוג של חיטוט בחיים פרטיים של גולשים אלמונים, אני יודע, אך בכל זאת זה נחמד ומעניין. התחלתי לעקוב אחרי החיפושים השונים, ולאט-לאט עלתה בי שאלה מהותית וקיומית כאחד: הייתכן כי חלק גדול מעם ישראל מטומטם, או שמא גוגל הוא מנוע חיפוש לא איי-איי-איי. קבלו ספויילר לתשובה: שתי התשובות, במובנים רבים מדי, נכונה.

חיפושים על השם שלי ושמות של מותגי אלכוהול שונים מהווים את הרוב. זה בסדר, למרות שטרם הבנתי מדוע הפוסט השישי שכתבתי- ג'יימס בונד ומעלליו בתל אביב – זוכה להיות מס' 4 בגוגל כשמכניסים את מילות החיפוש "מרטיני ביאנקו". ניחא, יש קשר לאלכוהול וזה בסדר גמור.
אבל מה, משום מקום נערכים חיפושים הזויים ולא אלכוהוליים בעליל, ומסיבה כלשהי מגיעים אלי לבלוג. דוגמאות לא חסר: אם תקישו "מרי קריסמס" בגוגל, תתפלאו לגלות שהפוסט האידיוטי על עצות למתנות מקוריות לקריסמס, קיבל את המקום הראשון והשני. הייתי משוכנע שבישראל יהיו מספיק מקורות מידע על הברכה הנוצרית המסורתית, אולי אתר של עדי יהוה הישראליים (או לפחות נאצות של צעירי חב"ד). נייט, פוסט על מקל גולף שמוזג וודקה קפואה הוא זה שעושה לסנטה קלאוס כבוד. שוין.
עוד חיפוש מוזר, שלקח לי קצת זמן להבין את הקשר לבלוג, הוא "נציב תלונות הציבור". קודם כל נבהלתי, מפני שאני חושש לקשור את עצמי לנציבים של תלונות ציבוריות. חקר מעמיק בן תשע שניות העלה את הסיבה: אחד הטאגים (אני לא מקליד את השם באנגלית כי הטקסט יתהפך) שבבלוג הוא נציב תלונות הציבור, ובו הפוסט על ארדנברג ומעריב וזה על הבוז'ולה. גם כאן, מצמרר לדעת שאייטם קטנטן על וויסקי עם טעויות כתיב נכנס לרשימת החיפוש של אחד מהמוסדות הציבוריים החשובים ביותר. שוין מס' 2.

נציב תלונות הציבור האמיתי אחרי שני ייגר

 

אך מעל כולם, בהפרש ניכר, ניצבות זקופות וגאות צמד המילים המכבבות על הצג האישי שלי יום-יום : "בחורות ארומות". יותר מדי אנשים בישראל, אני אסתכן ואכתוב בני נוער, משוכנעים שאם יחפשו בגוגל בחורות ארומות, התוצאות יהיו לא פחות מבר רפאלי וחברותיה בשיזוף טופלס בחוף הצוק. אפעס, מה שהם מקבלים, בין השאר, זה את הבלוג שלי, את הבלוג של יאיר גת ואת אתר היין של ישראל. מדוע ולמה? או. אם יש ציפייה שיאיר גת, ישראל פרקר ואנוכי פצחנו בקריירה חדשה והעלינו גלריות עם קצת ציצקעס, אז אכזבה ממתינה לכם. מה לעשות שגוגל, עם כל החיובי שבו, לא בורר יותר מדי וחלק מהאתרים שהוא נותן כתשובות מכילים את המילים שהוקלדו בחיפוש ללא כל קשר ביניהן. וכך, אם מישהו כתב מאמר אקדמאי מסעיר המכיל את המילה "בחורות", כשבסופו הוא מסביר את ה"ארומות" שיש באמרלד ריזלינג של כרמל מזרחי, הוא ייכנס לרשימת החיסול של גוגל כשיוזכר לצד אתרים אקדמאיים אחרים כגון ג'יידייט, המרכז לאומנות הפיתוי ואתר נערות הליווי של ישראל. וגר זאב עם כבש.

...בחורה ארומה בבר. לא לילדים בלבד

  מה שמטריד יותר מכל הוא עצם העובדה שבישראל של שנות האלפיים, קם לו דור שזה מה שהוא עושה בזמנו הפנוי. הכוונה אינה לעצם החיפוש תמונות של בחורות ערומות, זה מקובל ולעתים אף רצוי, אבל ילד שמחפש בגוגל "בחורות ארומות" מראה נחיתות אינטלקטואלית שקשה יהיה להתגבר עליה. לא נותר לי אלא לקוות שבבגרות בלשון יעלו על זה.

ולחשוב שילד כזה, שמחפש בחורות ערומות באינטרנט, נכנס בסופו של דבר לאתרים המשבחים ומהללים שתיית אלכוהול. אם זה לא מתכון לרוצח פוטנציאלי, אל תקראו לי.

נב. אם כבר בפרטים טכניים עסקינן, אולי מישהו יוכל להסביר לי, אחת ולתמיד, איך אני מוסיף את השעה והתאריך לכל פוסט שאני מעלה? אצל יאיר וליאור זה מופיע ורק אני מסתבך עם זה… תודה מראש ושבת שלום.

Published in: on ינואר 19, 2007 at 3:43  Comments (15)  

The URI to TrackBack this entry is: https://gisser.wordpress.com/2007/01/19/neked-gerls/trackback/

RSS feed for comments on this post.

15 תגובותכתיבת תגובה

 1. קודם כל, ברכות על הסטטיסטיקה. בשם הבלוג שלי אגב, מופיע צמד המילים גבר ואוכל, כך שארומות זה ביטוי ממש רך לעומת מה שמחפשים אלה שמגיעים אליו. לגבי התאריך, אני חושב שזה שזה חלק מהתבנית אצלי לפחות הוא מתווסף אוטומטית

 2. אבל זה בכלל בחורות ערומות… ולא ארומות 🙂
  או שאני לא יודע מה הוא הביטוי "בחורות ארומות"?
  בכל אופן, אכן מגניב לרגל אחרי טמטום הגולש הישראלי, אני גם עושה את זה 🙂

 3. תראה, בחורות ארומות טוב או רע (מחק את המיותר) ממש כמו התמונה של הגברת עם הציצים שיושבת על הכתפיים של בחור בבר. אישית, אני לא אוהבת את ה"ארומות" ומסכימה איתך בקשר לנחיתות האינטלקטואלית. נדמה לי שגם בשביל התמונה הנ"ל לא צריך הרבה מידי אינטלקט . זה מכוון כנראה למקומות אחרים, ושם "ארומות" טובות כמו חברותיהן הכתובות נכון יותר

 4. וזה בבלוג על שתיה. נסה לכתוב על סקס ותראה מה קורה :/

 5. אהלן גיא, אצלי זה נעשה אוטומטית
  יש אופציה בצד ימין למטה בממשק העריכה ליד ה'סלאג' שנקראת 'פוסט טיימסטאפ' (קיבינימט על האינגלישית שלי) ואני חושב שאם תשחק עם זה תמצא את המבוקש

  כמה מילים על גוגל. משום מה התוצאות בוורדפרס די פופולריות בגוגל בעברית, אני מופיע תחת לא מעט שמות זני ענבים ויינות. גוגל עובד לפי שיטה בה הוא מדרג עמודי אינטרנט לפי 'חשיבות', כאשר פרמטר חשוב בזה הוא כמה עמודים אחרים נותנים קישורים לעמוד שלך. כשאתה כותב בפורום שלך למשל ומוסיף קישור, כשאני מקשר את העמוד שלך מהעמוד שלי, וכו', הכל נרשם

  לגבי בחורות ארומות, אם אתה רוצה לחפש בגוגל ביטוי מדוייק, פשוט צריך לשים אותו בגרשיים כפולים, ואז לא תקבל בחורות מצד אחד וארומות מצד שני של העמוד

  ועכשיו לפינת הביזאר, או הסוטים:
  מישהו הגיע אלי לעמוד ע"י זה שהוא הצליב בחיפוש שם של פאב ששכתבתי עליו ביחד עם שם של מלצרית משם שאני במקרה גם מכיר (ולא יודע איך גוגל חשב שהשם שלה מופיע אצלי). מה הוא חשב שהוא ימצא? את הטלפון שלה?

 6. מצחיק. אגב, הקטע עם "מרי קריסמס" הוא כי כתבת את זה לא נכון… נסה "כריסמס" או "כריסטמס"

 7. לגבי היישור לימין עם אנגלית והכל כמו שצריך, שלח לי מייל (כמו שכתבתי לך בתגובות לפוסט הראשון שלך, דרך אגב).

 8. ליאור (דרינקינג, לא השני (: ), רק תיקון קטן: בפורומים ובטוקבקים בדרך כלל חוסמים באמצעות קוד את הלינק החוצה, כך שהרובוטים של גוגל לא מזהים אותו ולא סופרים אותו. אז זה מביא תנועה, אבל לא דירוג בגוגל.

  ואם "בחורות ארומות" מדאיג אתכם, בודאי תשמחו לשמוע שבין החיפושים הפופולריים יותר או פחות נמצאים צירופים כמו "סקס פוקימון", "סקס בראץ", "סקס בוב ספוג" ובכלל, צירוף של "סקס" עם כמעט כל תכנית ילדים או דמות ילדים פופולרית. ואל תדאגו, יש לי את הנתונים האלה מסיבות מקצועיות בלבד. (:

  באופן כללי לגבי סטטיסטיקות, ככל שעובר הזמן אני יותר ויותר מתעצבנת על הסטטיסטיקות בישראבלוג. אין כל כך קשר בין השקלול שהם מציגים לבין המציאות. יש לי נתונים סטטיסטיים מכמה מקורות, וההצלבה שלהם מצביעה על ספירה עקומה למדי. אני יודעת שהם הכניסו כל מיני פרמטרים כדי למנוע מילדים שרצו להגיע לרשימת הבלוגים הפופולריים לבלות בלחיצה על רפרש עד שתנשור להם היד, אבל זה ממש מעצבן. שקלתי להעיף את מד הכניסות כדי להתעצבן פחות, אבל אז נזכרתי שאני לא באמת משתתפת במשחק "למי יש יותר גדול" ועזבתי את זה כמו שזה. (:

 9. צפריר, אני אשמח גם לדעת איך להסתדר עם אנגלית, ככה שתשובה פה, או בבלוג שלך, תתקבל בברכה

 10. סליחה על האיחור

  בעקרון יש במסך העריכה אפשרות לערוך את ה
  HTML
  הגולמי

  כשאתה מתחיל לכתוב, תעבור להטמל ותרשום:
  <p align="right" dir="rtl">א
  עבור יישור לימין
  או לחילופין
  <p align="justify" dir="rtl">א
  עבור יישור לשני הצדדים

  ואז תחזור לעריכה הרגילה, וכל פסקה חדשה שתכתוב תהיה מיושרת כמו שצריך עם הכיווניות.

 11. ואני חושב שהבעיות שיש לך עם שעה ותאריך נובעות מהגדרות לא נכונות בתפריט, תחת אופשנס, ג'נרל, בסעיפים דיפולט דייט ודיפולט טיים פורמט צריך להיות:

  F j, Y, G:i

  G:i

  בהתאמה.

 12. הממ.

  בראשון תשאיר רק:
  F j, Y
  כדי שזה לא יראה פעמיים את השעה.

 13. גאון, צפריר!

  אתה מוזמן לבדוק את הפוסט האחרון, שמצליח בפעם הראשונה להסתיים בסימן שאלה, משאיר את הקורא עם שאלה רטורית מהדהדת שללא ספק תשנה את חייו לנצח

  אתה אומר שמספיק שאני מכניס את הטאג הזה לפסקה הראשונה וה מוכלל על כל הטקסט, או שכל סוף פסקה זה מתאפס?

  תבורך

 14. מברוק על 10,000 מבקרים גיסר !

 15. תודה ליאור, אכן אבן דרך בעולם האלכוהול הישראלי 😉


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: